Startavo LTTA2 – mokymo renginys, skirtas pabrėžti išteklius ir paramą maisto verslininkėms

Šiandien pradėjome nemokamą 5 dienų renginį „LTTA 2“, skirtą užmegzti ryšius, plėtoti įgūdžius ir padėti įvertinti išteklius ir pagalbą, sukurtą patenkinti Jūsų, kaip maisto verslininkės moters (FFE), poreikius.

Šio internetinio šaltinio įrankio (O2) tikslas yra suteikti jums FFE išteklių ir pagalbą specifiniams poreikiams Jūsų žemės ūkio ir maisto sektoriuje. Jis sukurtas suteikti Jums galimybių mokytis, ieškoti patarimų, bendradarbiauti, tobulinti įgūdžius, kurti tinklą ir įveikti visas kliūtis, su kuriomis galite susidurti žemės ūkio ir maisto produktų sektoriuje. Išteklių įrankis (O2) taip pat pateiks profesijos mokytojams medžiagą, kurią jie galės naudoti papildydami savo mokymus skirtus FFE; naudojant naujoviškus mokymo metodus ir mokymo išteklius, kuriuos specialiai pritaikėme ir įvertinate Jūs, moteris verslininkė žemės ūkio ir maisto produktų sektoriuje.

Šis renginys yra projekto „Švietimas į naujoves“ dalis, kurio tikslas – plėtoti, paremti ir palaikyti maisto verslininkių (angl. FFE) augimą Europoje. Projektą finansuoja ES ir jam vadovauja Galway-Mayo technologijos institutas, Airija, bendradarbiaudamas su Baltijos edukacinių technologijų institutu (BETI) Lietuva, „Confederazione Italiana Agricol“ (CŽV) Toskanoje Italijoje, „Comunitatea Pentru Invatarea Permanenta“ (CPIP) Rumunija ir Lenkijos ūkio konsultavimo ir mokymo centras, Lenkijoje. Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.nurtureher.eu/