Projekto „MOKSLAS INOVACIJOMS – moterų veiklos maisto pramonėje skatinimas ir palaikymas“ pirmasis partnerių susitikimas ir mokymo kursai Galvėjuje, Airijoje

Paskelbė erika.vaskialyte - Tre, 04/10/2019 - 10:41
FFE first partners meeting

Balandžio 1 – 4 dienomis Všį „Baltijos edukacinių technologijų instituto“ darbuotojai kartu su kitais projekto partneriais iš Lenkijos, Rumunijos, Italijos bei Airijos dalyvavo pirmajame tarptautiniame projekto „MOKSLAS INOVACIJOMS – moterų veiklos maisto pramonėje skatinimas ir palaikymas“ susitikime bei mokymuose.

Mokymų metu susitikimo dalyviai apsilankė Arano salose, kur mokomojo vizito metu aplankė vietinius žemės ūkio ir gyvulininkystės verslus, susipažino su galimybėmis ir iššūkiais, su kuriais susiduria vietiniai verslininkai. Taip pat, dalyvavo susitikime su ankstesnių projekto koordinatorių GMIT projektų dalyviais, kurie įkūrė savo verslus dalyvaudami mentorystės ir verslo palaikymo programose.

Pasisėmę gerosios patirties ir plačiau susipažinę su projekto specifika visi partneriai pradėjo intensyviai ruoštis tolimesnėms projekto veikloms.

FFE