Smart Tech Academy 2018 / 2019 mokslo metų uždarymo šventė

Paskelbė erika.vaskialyte - Pir, 06/17/2019 - 10:16
Smart tech academy uzdarymas

Šiltą birželio 8 d. rytą Socialinių mokslų kolegijos salėje šventėme Smart Tech Academy 2018 / 2019 mokslo metų pabaigą.

Šventė prasidėjo „administratorės asmenuke“ bei interaktyvia viktorina, kuri paskatino pamankšti smegenis ir pabusti. Po inirtingos kovos viktorinoje, geriausiai pasirodė vieno iš studentų mama, kuriai dovaną įteikė Smart Tech Academy įkūrėja, Europos Pedagogų konsultavimo Tarybos ekspertė, Kauno technologijos universiteto docentė, Nacionalinės distancinio mokymo asociacijos prezidentė Danguolė Rutkauskienė. Įteikusi dovaną viktorinos nugalėtojai bei su ja pasidariusi asmenukę, Danguolė Rutkauskienė pasveikino visus susirinkusius naujose patalpose (naujaisiais mokslo metais Smart Tech Academy veiks Socialinių mokslų kolegijoje), pasidžiaugė, kad dabar būsime ne tik „smart“, bet ir turėsime motyvuojančią mokymosi aplinką. Docentė padėkojo moksleiviams ir tėveliams už supratimą, kaip svarbu mokytis informacinių technologijų ir bandyti atrasti tai, su kuo norėsi sieti savo karjerą, dar mokyklos suole, taip pat dėkojo dėstytojams, už jų įdėtą darbą ugdant jaunuosius inovatorius.

Svarbiausias renginio akcentas - geriausių Smart Tech Academy studentų darbų pristatymas. Uždarymo šventės metu džiaugėmės studentų pasiekimais ir susipažinome su nuveiktais darbais. Medijų programos studenčių animaciniais filmukais, Python intermediate, Python advanced, Programavimas I, Programavimas II studentų kurtomis svetainėmis, Technologijų robotikoje programos studentų kurtais projektais bei Grafinio mą(s)tymo paskaitų metu kurtais darbais.

Po trumpo administratorės Erikos Vaškialytės pranešimo apie kitus mokslo metus, visiems sėkmingai baigusiems mokymo programas buvo įteikti diplomai bei suvenyrai nuo partnerių KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos, o geriausiesiems – ir atminimo dovanėlės.

Daugiau naujienų apie Smart Tech Academy rasite adresu http://smarttech.lt/