Update translation

Startavo projekto VOCA Extended e. mokymų kursas

2011-05-31

 

Gegužės 25-29 dienomis Antalijoje, Turkijoje vyko projekto tarptautinio VOCA Extended seminaras, kur partneriai iš Rumunijos, Turkijos, Slovakijos bei Lietuvos dalijosi patirtimi bei apžvelgė jau pasiektus projekto rezultatus.

Projekto koordinatoriai džiaugėsi aktyviai vykdoma projekto sklaida, išaugusiu projekto svetainės lankytojų skaičiumi. Diskusijų metu aptartos tolesnės sklaidos veiklos, pasidalinta mintimis apie bandomuosius mokymus bei kurso metodologiją.

Šiuo metu VOCA Extended projekto partneriai yra išvertę 11 jau sukurtų e. mokymosi modulių būsimiems e. mentoriams į projekto partnerių kalbas (turkų, ispanų, lietuvių, rumunų ir slovakų kalbos).

Šių e. mokymosi modulių tikslas yra paruošti e. mentorius visiems e. mokymo proceso etapams, kad jie galėtų padėti besimokantiesiems siekiant karjeros. Kiekvieno modulio pabaigoje pateikiamas trumpas testas, skirtas įvertinti tai, ką suprato ir išmoko potencialus mentorius.

Baigus šį kursą bus lengviau pradėti dirbti virtualiai, nes būsite įgijęs reikalingų kompetencijų. Viskas, ko jums reikia, yra žiniatinklis, bendravimo įrankiai ir kompiuteris. Kviečiame registruotis į mokymus!

Daugiau informacijos apie VOCA Extended projektą galite rasti adresu http://www.vo-ca.net/