News

Rodomi įrašai 26-30 iš 106.

Kviečiame į projekto „Virtuali trečiųjų šalių piliečių akademija“ baigiamąją konferenciją.

2013-06-12

Artėja projekto „Virtuali trečiųjų šalių piliečių akademija“ pabaiga. Daug veiklų įgyvendinta, daug darbų nuveikta. Dirbdami šiame projekte susipažinome su naujais, įdomiais žmonėmis, atvykusiais į Lietuvą dirbti, mokytis ar įgyvendinti savo svajones. Tad kviečiame į projekto „Virtuali trečiųjų šalių piliečių akademija“ baigiamąją konferenciją kartu su mumis pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalinti projekto lūkesčiais ir rezultatais.  Konferencija vyks 2013 m. birželio 20 d. 9.00 val. viešbučio „Panorama Hotel“ konferencijų salėje, Sodų g. 14, Vilniuje.

Įteikti pirmieji sertifikatai projekto „Virtuali trečiųjų šalių piliečių akademija“ dalyviams

2013-05-06

Džiugu, kad kai kurie projekto „Virtuali trečiųjų šalių piliečių akademija“ tikslinės grupės atstovai jau gavo sertifikatus, pažyminčius tai, kad jie sėkmingai baigė pasirinktus e. mokymosi kursus. Džiaugiamės kartu su mūsų projekto dalyviais ir sveikiname juos :) . Linkime visiems „Virtualios trečiųjų šalių piliečių akademijos“ besimokantiesiems sėkmingai išlaikyti baigiamuosius egzaminus ir gauti sertifikatus. Mokykimės, kurkime, sužinokime, džiaukimės įgytomis žiniomis.

 

Sukurtas projekto informacinis filmukas

2013-03-29

Sukurtas 1,55 min. trukmės informacinis filmukas apie projektą ir kvietimas jame dalyvauti. Filmukas įdėtas į YouTube puslapį. Filmukas DVD formatu nuolat rodomas per Migracijos departamento, Vilniaus apskrities VPK Migracijos valdybos televizorius priėmimo skyriuose. Filmukas buvo pristatytas MRU trečiųjų šalių piliečių susitikime, kurio metu buvo pristatomas projektas bei Lingua Lituanica suorganizuotame projekto pristatyme balandžio 8 d.

Pasižiūrėti sukurtą filmuką galima internetiniu adresu: http://www.youtube.com/watch?v=j-WLOaE6wc0&feature=youtu.be

Projekto „Virtuali trečiųjų šalių piliečių akademija“ koordinatorius dalyvavo LRT radijo laidoje „Žinių amžius“

2013-03-28

2013-03-27 LRT radijo laidoje „Žinių amžius“ su vedėja Jolanta Jurkūniene dalyvavo doc. Dr. Irena Kruopienė. Laidoje taip pat dalyvavo prancūzų kultūros ir kalbos ataše Luc Aubry, projekto dalyvis Yochanan Shamailov. Laidos metu buvo pristatomas nuotolinis mokymas bei projektas „Virtuali trečiųjų šalių piliečių akademija“. Pristatyti projekte siūlomi kursai bei jų aktualumas. Laidos metu doc. dr. Irena Kruopienė pristatė patį projektą, jo veiklą. Luc Aubry kalbėjo apie lietuvių kalbą ir jos svarbą užsieniečiams. Yochanan Shamailov, projekto dalyvis, kalbėjo apie kursus, kuriuose dalyvauja ir skatino klausytojus dalyvauti projekte. Laidos metu buvo akcentuojama, kad kursai yra skirti trečiųjų šalių piliečiams.

 

Renginys Kauno technologijos universitete 2013-03-21

2013-03-25

Bendradarbiaujant su Mechanikos ir mechatronikos fakulteto dekanu Andriumi Vilkausku  2013 m. kovo mėn. 21 d. Kauno technologijos universiteto Mechanikos ir mechatronikos fakultete (Kęstučio g. 27, 401 a., Kaunas) buvo surengtas renginys „Workshop on Transcultural Integration in Lithuania”. Į renginį buvo kviečiami galimi tikslinės grupės atstovai, besimokantys universitete. Renginys buvo viešinamas visuose KTU fakultetuose.