News

Rodomi įrašai 46-50 iš 106.

Kviečiame į nemokamą seminarą moksleiviams - „Robotų kūrimas - fantastika ar realybė?“

2012-03-14

Baltijos edukacinių technologijų institute veikianti Vilniaus kompiuterininkų akademija kviečia visus 8-12 klasių Lietuvos moksleivius kovo 29 d. dalyvauti nemokamame seminare „Robotų kūrimas - fantastika ar realybė?". Šis seminaras-paskaita yra E. įgūdžių savaitės renginys.

Projekto "Kompiuterinės žinios ir įgūdžiai visapusiškam tobulėjimui" mokymai Jurbarke!

2012-02-09

Sėkmingai vykdant kompiuterinio raštingumo mokymus įvairiuose Lietuvos kaimo vietovėse, projekto "Kompiuterinės žinios ir įgūdžiai visapusiškam tobulėjimui" mokymai jau vykdomi ir Jurbarke.

Seminarų ciklas “Kurkime mokyklą be patyčių”

2012-01-11

Dešimtyje Lietuvos miestų ir miestelių mokyklų vyko projekto „Mišraus mokymosi modelio įdiegimas bendrojo ugdymo įstaigose" seminarų ciklas "Kurkime mokyklą be patyčių". Šis seminarų ciklas skirtas mokiniams, tėvams ir jaunimo organizacijoms.

Projekto "Kompiuterinės žinios ir įgūdžiai visapusiškam tobulėjimui" mokymuose dalyvavo 2000 žmonių!

2012-01-05

Projekto "Kompiuterinės žinios ir įgūdžiai visapusiškam tobulėjimui" mokymuose dalyvavo jau 2000 žmonių. Džiaugiamės sulaukdami vis daugiau teigiamų atsiliepimų apie kvalifikuotus dėstytojus. Mokymai vykdomi probleminėse teritorijose. Didelio susidomejimo sulaukėme Vilniaus, Kauno ir Kaipėdos miestuose, tačiau sostinėje, užpildžius visas galimas vietas, registracija nebevykdoma.

MW Sonet projektas pristatytas kaimiškų vietovių moterims!

2011-12-08

2011 m. gruodžio 08 d. MW– Sonet projektas buvo pristatymas kaimiškų vietovių moterims vaizdo konferencijos metu.