JAUNOS-IKT MOTERYS: inovatyvūs sprendimai kaip padidinti mergaičių ir jaunų moterų integraciją į skaitmeninę visuomenę

Paskelbė admin - Tre, 07/17/2019 - 17:28
Spec

Poreikių įvertinimo ataskaitoje apibendrinami septynių (7) šalių partnerių tyrimų rezultatai (Latvija, Ispanija, Graikija, Malta, Lietuva, Airija ir Rumunija). Atliktais tyrimais siekiama prisidėti prie novatoriškų sprendimų, norima padidinti jaunų moterų norą prisidėti prie jų įgyvendinimo. Tokiu būdu padidėtų jaunų moterų noras susipažinti su technologijomis ir skaitmeniniu mokymų bei darbo rinkos poreikiais.

Norint gauti reikiamą informaciją, buvo atlikta literatūros apžvalga ir dabartinės situacijos analizė 7 nacionaliniuose lygmenyse. Analitiniu požiūriu buvo renkami ir tiriami atitinkamų tyrimų, projektų ir iniciatyvų dokumentacijos apžvalgos, taip pat nacionalinių ataskaitų apie reikalaujamus įgūdžių rinkinius tyrimai. Tada 7-iose šalyse partnerėse buvo atlikti atskiri tyrimai, siekiant nustatyti visų dalyvaujančių asmenų (darbdavių, suinteresuotųjų šalių, moterų atstovų) poreikius. Duomenų rinkimo metodai: akis į akį arba pokalbiai telefonu, klausimynai internete, el. Laiškai, tikslinės grupės ir diskusijos su nacionalinio forumo dalyviais.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie jaunų merginų įsitraukimo į skaitmeninę visuomenę poreikį, paspauskite nuorodą apačioje:
https://drive.google.com/file/d/1Tc0PnhhEBf4G_id2wnghWcdJGAS0F45q/view?…