GYIT

Paskelbė admin - Tre, 11/08/2017 - 14:28
Projekto pavadinimas

GYIT

Projekto kodas

2015-1-IE01-KA201-008668

Projekto vykdymo laikotarpis

2015 - 2017

Finansavimo šaltinis

ERASMUS + programme

Koordinatorius

Fast Track into Information Technology, Airija

Apie projektą

GYIT projektu skatinama mokyklinio amžiaus vaikus sudominti informacinėmis technologijomis ir rinktis karjerą šioje srityje. Projektu skatinama informacines technologijas pateikti kaip patrauklią, pasiekiamą, naudingą ir teikiančią daug pasitenkinimo karjeros kryptį.

Projekto produktai:

IT įvadinis kursas – šis kursas skirtas pristatyti mokiniams informacines technologijas iš praktinės pusės, linksmai ir įdomiai. Kursas sudarytas iš daug modulių, skirtų skirtingoms informacinių technologijų sritims. Moduliai apims tiek teorinę, tiek praktinę dalis.

Kursas pažengusiems – šis kursas skirtas tiems, kurie jau baigė įvadinį kursą ir parodė susidomėjimą informacinėmis technologijomis. Šiuo kursu skatinama palaikyti ir skatinti didesnį susidomėjimą, vystyti turimus gebėjimus ir žinias. Kursas sudarytas iš įvairių išteklių, virtualių kursų, MAIK’ų ir tinklalapių, kur moksleiviai gales gauti daugiau informacijos apie juos dominančią sritį.

IT karjeros rinkinys – šis karjeros konsultavimo rinkinys skirtas nukreipti padėti išsirinkti karjerą IT srityje. Jis apima galimas IT mokymo galimybes kiekvienoje iš partnerių šalių (Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje). Šis rinkinys padės sėkmingai pereiti iš mokyklos į IT mokymą.

Projekto tikslai
  • Paskatinti ir įtvirtinti moksleivių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ankstyvame amžiuje.
  • Įgyvendinti jaunimo perėjimą iš mokyklos į IT mokymo lygį, panaudojant karjeros gidą.
  • Padėti jauniems žmonėms įtvirtinti skaitmeninius gebėjimus, reikalingus darbe, mokykloje ir laisvalaikio metu.
  • Įkvėpti jaunąją darbo kartą siekti stabilios, pasiekiamos ir naudingą karjerą IT srityje, mažinant IT darbuotojų trūkumą Europoje bei mažinant jaunų žmonių nedarbo problemą.
  • Teikti naujas ir alternatyviams karjeros konsultavimo galimybes jauniems, ribotas galimybes turintiems žmonėms.